Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметник називає ознаку предмета, відповідаючи на питання «який?» та «чий?», і характеризує описуваний об’єкт. При цьому прикметники можна використовувати як критерій для вибору: за названою ознакою обирати з-поміж кількох предметів той єдиний, який цю характерну рису має. У ході виконання цього завдання дитина робитиме саме це. На екрані перед учнем міститься деталізована та досить якісна ілюстрація, яка зображує кімнату житла. Як і у випадку справжнього приміщення, ця кімната сповнена купою різних деталей та об’єктів. Над малюнком є завдання, де вказано прикметник, який називає певну ознаку. Вона в свою чергу служить критерієм для пошуку певного предмета. З усіх об’єктів, що є на екрані, ця ознака є тільки в одного. Учень має уважно проаналізувати малюнок і за допомогою прикметника знайти даний об’єкт. Коли учень натисне на нього і таким чином виділить потрібний предмет, то перейде на наступний етап завдання, де треба буде робити те ж саме, тільки прикметник, як, власне і інтер’єр кімнати, будуть вже іншими. Попри те, що об’єктів на екрані дійсно багато, ті, які можна виділити, спеціально підсвічуються при наведенні курсора, тож знайти їх буде дуже легко.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Вибираємо предмет за ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися