Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість голосних та приголосних у словах варіативна і може відрізнятися не тільки від конкретного слова, а й навіть від того, яку воно приймає форму. Тим не менш, українська мова вважається однією з найбільш мелодійних у світі, тому здебільшого збіг кількох приголосних або голосних підряд їй невластивий. У ході виконання цієї вправи учень буде рахувати кількість голосних у словах і порівнювати ці словесні конструкції між собою. На екрані перед дитиною зображено пару слів. Вони супроводжуються гарними ілюстраціями того, що ці слова називають, або що означають. Ці малюнки додають грі естетичної привабливості та привертають увагу дитини і навіть будують певний простий сюжет. Наприклад, одягнені по-осінньому казкові лисичка та сова. Учень читає слова, після чого має перерахувати кількість голосних звуків у кожному з них. Над словами та малюнками міститься завдання, де вказано, яке саме слово має обрати дитина. Наприклад, те, у якому дві голосні. Вибравши це слово, учень натискає на відповідну ілюстрацію, після чого переходить на наступний етап, де його чекатиме інша пара слів та інше завдання – тепер треба буде знайти слово, де голосних, скажімо, три.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Визначаємо кількість голосних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися