Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння відрізнити голосний звук від приголосного базується не на вивченні всіх звуків та літер, які їх виражають на письмі, а на справжній різниці між цими групами звуків. Голосний звук, на відміну від приголосного, можна, вимовляючи, тягнути стільки, скільки вистачить дихання – і його звучання при бажанні можливо залишити незмінним. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься відрізняти голосні звуки одне від одного. На екрані перед учнем міститься зображення дитини, у руках якої є повітряна кулька у формі літери. Під малюнком є три кнопки, натиснувши на кожну по черзі дитина почує звук. Учень має співвіднести звук та літеру і зрозуміти, який зі звуків цій літері відповідає. Вибрати треба завжди саме голосну. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де побачить іншого персонажа з новою кулькою-літерою та іншими кнопками під ними. Щоб зробити правильний вибір, дитині варто використати вже набуті знання звуків та букв.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Визначення голосної на слух
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися