Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приголосні та голосні звуки позначаються на письмі за допомогою букв. Але набагато важливіше навчитись розрізняти їх на слух, адже звуки використовуються саме в усному мовленні. Цього й буде вчитись дитина у ході виконання даної вправи. На екрані перед дитиною зображено персонажа. Це казкова тваринка, розумна і добра. Наявність цього персонажа робить вправу більш інтерактивною, цікавою. У руках він тримає повітряну кульку, яка має форму літери. Під малюнком є три кнопки. Натискаючи на кожну з них, дитина почує той чи інший приголосний звук української мови. Завдання полягає у тому, щоб впізнати, який з цих звуків на письмі пишеться саме у формі літери-кульки. Коли дитина робить свій вибір, залишається тільки натиснути на кнопку, яка активізує правильний звуковий сигнал, щоб перейти до наступного рівня завдання. Там теж буде персонаж, і він знову триматиме кульку. От тільки вона буде в формі вже іншої букви. Однак ця буква завжди буде передавати тільки приголосний звук, які, рухаючись між етапами вправи, дитина зможе повторити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.10
Визначення приголосної на слух
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися