Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сталі вирази використовуються для багатьох функцій, одна з яких полягає у більш емоційно насиченому вираженні повідомлення, особливо коли це стосується почуттів того, хто говорить. Через метафоричні вислови люди краще виражають своє ставлення до ситуації, в чому втілюється також і багатство української мови. Особливість таких виразів полягає у тонкощах значення слів. Тільки у певній фразеологічній комбінації вони набувають певного значення. Якщо сталий вираз розбити на елементи, тобто окремі слова, то лексичне значення кожного зовсім не буде пов’язане з тим, що значить фразеологізм. Отже сталі вирази сприймаються як одна конструкція, фактично маючи одне лексичне значення незалежно від того, скільки у виразі слів. Завдяки цій вправі учень навчиться розшифровувати такі вирази, особливо ті, які стосуються емоційного стану людини. На екрані перед дитиною міститься сталий вираз, що означає певне почуття. Яке саме? На це питання й має знайти відповідь дитина, обравши з-поміж кількох варіантів, які даються під словосполученням, те, яке дитина вважає правильним. Коли учень робить свій вибір, то проходить далі, на новий етап, де буде інший сталий вираз, теж пов’язаний з емоційним станом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Які емоції показані в даному вислові?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися