Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одне й те саме поняття чи предмет можуть бути названі різними словами, які будуть однаково правильно відображати їхню суть. Такі слова є близькими синонімами, і їхня наявність зумовлює одну зі сторін багатства української мови, за допомогою якої одну й ту саму думку можна виразити різними словами. Це й буде тренувати дитина за допомогою даного завдання. На екрані перед учнем міститься млалюнок. На ньому може бути зображено як живу істоту, так і звичайні побутовий об’єкт. Під ілюстрацією є кілька слів. Мінімум два з них однаково вірно називають цей предмет, хоча, здавалося б, ці слова абсолютно різні, як мінімум – за будовою. Завдання, яке ставиться перед учнем, і полягає у тому, щоб ці синонімічні слова виділити, залишивши без уваги інші, котрі до поданого малюнка не підходять. Коли дитина натискає на слова, що здаються їй синонімічними, то проходить на наступний етап. Навіть якщо дитина помилиться, то рух між рівнями вправи все рівно здійснить, просто спочатку побачить правильну відповідь, яка з’явиться на екрані під хибною. Таким чином це завдання значно розширює словниковий запас дитини та вчить її користуватись синонімами більш вільно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Які слова пасують до малюнка?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися