Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дуже важливим є те, щоб дитина вміла відрізняти літери, які позначають голосні звуки, від тих, що використовуються для позначення приголосних, все ж не слід забувати, що вся ця диференціація стосується саме звуків усного мовлення. Ця вправа допомагає краще вивчити саме голосні звуки. На екрані перед учнем міститься три малюнка. Це можуть бути зображення тваринок або інших предметів. Виконані вони у приємному стилі: яскраві, але не сліпучі кольори, округлі форми, добре відомі силуети. Під кожним малюнком є кнопка аудіо сигналу. Коли учень натискає на неї, то чує слово, яке називає цей обʼєкт. Після цього учень має обрати той малюнок, на якому зображено предмет, перший звук назви якого є голосним. Тож у ході виконання цього завдання тренується саме звукове сприйняття, яке є головним для спілкування. Коли дитина робить свій вибір, то проходить до наступного етапу вправи, де бачить вже іншу трійцю об'єктів. Учень виконує аналогічну дію з кожним, але першим звуком назви потрібного обʼєкту буде вже, звісно, інший голосний, тож протягом виконання вправи дитина повторить їх усі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Загадкові голосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися