Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина знайомиться з наявністю двох видів кожної літери (великої та маленької), перше, що учень має зробити – це вивчити їх. Адже графічно далеко не всі маленькі букви подібні до своїх великих братів. Ця вправа допомагає дитині вивчити звʼязок між ними та закріпити ці знання. Для цього на екрані перед учнем міститься два вертикальні ряди букв. Кожній маленькій відповідає велика, але вони перемішані. Наприклад, поряд з буквою «в» знаходиться буква «Ю». Важливо, що великі літери мають такий самий колір, що і маленькі, які становлять пару. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити літери до своїх відповідників: велику до маленької. Після того, як учень це зробить, починається наступний рівень вправи, де треба зробити приблизно те саме, але вже з іншими буквами. Окрім, власне, самих літер, на екрані зображено милого персонажа, який додає вправі ігрового аспекту. Важливо, що навіть у випадку помилки, дитина все одно пройде на наступний рівень завдання, просто правильна відповідь зʼявиться на екрані під хибною. Учень зможе їх порівняти, зрозуміє, де припустився помилки, і на наступному етапі вже її не зробить. Таким чином, учень може вчитись на власному досвіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
З'єднуємо великі та маленькі літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися