Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери як символи, що передають звуки на письмі, мають певний порядок, необхідний для того, щоб швидше їх вивчити та ефективно ними користуватись на практиці. У ході виконання цього завдання дитина буде мати змогу запам'ятати алфавіт української мови. На екрані перед учнем міститься ряд літер. Вони розташовані у алфавітному порядку,  на кожному з етапів може бути різний шматочок абетки. Побачивши літери, учень також отримує завдання: знайти та виділити літеру, яка стоїть після (або до – в залежності від завдання до конкретного етапу) того чи іншого буквеного символу. Дитина знаходить вказаний символ і літеру, що міститься поряд з ним, і виділяє її. Після цього учень проходить далі, на наступний етап вправи, де бачить вже інший уривок абетки та нове завдання. Ця вправа може здатись дещо легкою, але насправді її мета полягає не у тому, щоб випробувати дитину. Адже шукаючи ту чи іншу літеру, учень поступово запамʼятовує їхній порядок. А малюнки, виконані у приємній манері, є невеличкою підказкою, бо об'єкти починаються саме тією літерою, яку необхідно знайти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Вивчаємо абетку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися