Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння орієнтуватись у літерах є дуже важливим одразу з декількох причин. По-перше, це дозволяє краще розуміти звʼязок між буквами і словами. А по-друге, допомагає дитині навчитись у майбутньому писати грамотно. На екрані перед учнем міститься малюнок, під яким є назва зображеного предмета. У завданні до вправи міститься конкретна вказівка на те, які саме літери треба знайти. Дитина читає це слово, аналізує, з яких букв воно складається, шукає і виділяє вказані у завданні. Коли учень це робить, то зображення на екрані змінюється. Зʼявляється інше слово, нова ілюстрація та, звісно, вже нові літери треба у цьому слові шукати. Оскільки всі літери зображені різними кольорами, мають цікаву форму (вони витягнуті та великі) і супроводжуються ілюстрацією, така вправа має потужний ігровий аспект. Дитина ніби мандрує по слову у пошуках вказаного символа. Коли ж поступово вона починає робити це все більш впевнено, то може шукати потрібні літери й швидше. Таким чином після перших кількох етапів можна вже продовжувати виконання вправи на час, що тільки стимулює учня і посилює його цікавість до завдання, а також допомагає йому краще запамʼятати цей урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Знаходимо літери в слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися