Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словесний наголос виділяє один склад слова. Він промовляється трохи не так, як інші: на ньому робиться акцент, а голосний у ньому звучить трохи довше. У ході виконання цього завдання дитина буде впізнавати наголошений склад на слух. Для цього на екрані перед учнем міститься слово. Воно супроводжується малюнком, на якому зображено обʼєкт, що цим словом називається. Дитина читає дане слово вголос і визначає наголошений склад. В якості підказки учень може натиснути на спеціальну кнопку, після чого  почує, як це слово звучить. Після цього дитині залишається тільки виділити наголошений склад. Той, що його голосний звук вимовляється трохи довше від інших. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап вправи. Там треба виконати аналогічне завдання, тільки вже, звісно, з іншим словом. Навіть якщо учень припуститься помилки, він все одно продовжить виконання завдання, просто спочатку побачить правильний варіант. Таким чином, у дитини є змога навчитись на власних помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Знаходимо наголошений склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися