Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім питальних та стверджувальних речень існують також і окличні. На письмі їх впізнати легко: наприкінці конструкції ставиться знак оклику. Але він – лише спосіб показати інтонацію, яка в усному мовленні виражається у вигляді більш гучного звучання слів, яке має привернути увагу співрозмовників. У ході виконання цього завдання учень познайомиться саме з окличними реченнями. На екрані перед дитиною зображено кілька словесних конструкції – всього три. Всі вони різного виду: є питальне, стверджувальне та окличне речення. Вони відрізняються як останнім знаком, так і деякими тонкощами у побудові, наприклад, порядком слів. Завдання, яке ставиться перед учнем на кожному рівні завдання, одне й те саме: знайти саме окличне речення. Зробити це дуже легко, орієнтуючись за пунктуацією, але сенс вправи полягає не у перевірці знань дитини, а у тому, щоб вона краще запам’ятала особливості кожного типу речень. Коли учень проходить з рівня на рівень, бажано читати нове речення вголос, щоб також тренувати й відповідну інтонацію. Це допоможе краще запам’ятати поданий матеріал. Речення супроводжуються ілюстраціями, на яких зображено тільки те, про що йде мова саме в окличній конструкції, тож малюнки також є підказками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Знаходимо окличне речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися