Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Інтонація відіграє дуже важливу роль у спілкуванні. Від неї залежить навіть характер фрази, зокрема чи є вона твердженням, чи – питанням. Функції цих двох типів речень зовсім різні. Стверджувальні використовуються для повідомлення чогось, а питальні – як раз для того, аби про щось дізнатись. У ході виконання цього завдання учень вчитиметься відрізняти один вид речень від інших. Для цього на екрані зображено два речення: одне стверджувальне, а друге – питальне. Різниця між ними в усному мовленні саме в інтонації, але й на письмі вона має спосіб позначення. Питальна інтонація позначається спеціальним питальним знаком, що ставиться після речення замість крапки. Отже дитина, шукаючи питання, орієнтується саме по ньому. Додатково учень звертає увагу на особливі питальні слова: «хто?», «де?» тощо. І, оскільки учень читає вголос кожну фразу, він також і може зрозуміти, як треба читати такі врази. Коли дитина обирає те речення, яке виражає питання, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але вже з новою парою речень. Навіть у випадку помилки учень все рівно продовжить виконання вправи після того, як побачить вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Знаходимо питальне речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися