Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб покращити вміння дитини орієнтуватись у літерах, необхідно використовувати різний формат вправ. У ході виконання цього завдання учень буде співставляти слова  за першою літерою. На екрані перед учнем зображено досить багатоскладовий малюнок, центром якого є великий аркуш. Його тримають двоє дітлахів, таких же учнів, як і виконавець завдання. Першим словом, що міститься на аркуші, є те, яке починається з букви, яка буде орієнтиром для учня. Саме з цієї літери мають починатись й інші слова, які треба буде розмістити на цьому полі. Учень читає це слово, а після цього – й усі інші, які знаходяться під малюнком. Знайшовши всі слова, що починаються на ту ж саму літеру (яка також вказана у формулюванні завдання), дитина переміщує їх на аркуш. Коли учень це зробить то перейде до наступного етапу вправи, де побачить аналогічний малюнок, тільки слово-орієнтир, як і всі інші під зображенням, будуть нові. Зміниться також і перша літера. Завдяки цьому завданню учень тренує памʼять, увагу та вміння зосереджуватись. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Знаходимо слова з однаковими початковими літерами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися