Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що слів в українській мові багато тисяч, літер всього тридцять три. Очевидно, що у різних словах вони повторюються, і значення цих слів визначається саме порядком літер та деякими іншими особливостями (наголосом, контекстом тощо). Зі складами ситуація аналогічна: однакові склади будують зовсім різні за значенням слова, знаходячись у різних позиціях відносно інших складів. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з цим явищем. На екрані перед учнем є два слова. Вони зовсім різні за значенням. Але вони мають одну спільну рису – певний склад, однаковий як у першому, так і в другому слові. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти цей склад і виділити його. Коли дитина це робить, то проходить далі, на наступний етап завдання. Там треба виконати аналогічну дію, але вже з іншою парою слів. Важливо, що обидва слова супроводжуються ілюстраціями, на яких зображено обʼєкти, які ці слова називають. Також привабливості цій вправі надає її оформлення: всі літери зображені у вигляді повітряних кульок, що тільки посилює ігровий аспект завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Знаходимо спільний склад у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися