Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники використовуються для того, щоб вказувати на предмет, не називаючи його (назвою займається якраз іменник), тож кількість займенників, тобто таких специфічних слів-замінників, обмежена. Наприклад, займенник «він» може використовуватись для позначення будь-яких предметів, назва котрих теж чоловічого роду. У ході виконання цього завдання дитина буде підбирати слова для займенника саме за родом. На екрані перед дитиною зображено досить деталізований і масштабний малюнок. Зображено кімнату, де знаходиться велика кількість предметів інтер’єру. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано, до якого саме займенника треба підібрати предмет. Особливість вправи в тому, що жоден об’єкт у кімнаті не називається. Натомість дитині треба самостійно пригадати назву всіх об’єктів, знайти той, рід котрого співпадає з родом займенника, і виділити його. Після цього учень проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічну дію, тільки предмети в кімнаті будуть вже інші. Іншим буде й займенник у завданні до етапу вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Знаходимо займенник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися