Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У реченні не завжди буває легко зрозуміти, до якого саме іменника відносить той чи інший прикметник. Особливо складно тоді, коли бракує мовної практики або досвіду у роботі саме з цією частиною мови. Проте насправді зробити це досить легко. Головне – зрозуміти, який саме предмет характеризується цим прикметником і правильно задати питання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься правильно знаходити повʼязані з прикметником іменники та узгоджувати їх у роді та числі. Ці граматичні категорії виражаються у закінченнях – останніх кількох літерах слова. Вони співпадають з тим питанням, на яке відповідає даний прикметник. На екрані перед дитиною міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання. У ньому є прикметник, закінчення якого є пропущеним. На його місці у слові просто порожня клітинка. Правильне закінчення дитина має вписати сама, памʼятаючи, якими вони можуть бути у  прикметника загалом. Дитина уважно читає речення, розуміє, який саме обʼєкт характеризується даним прикметником, після чого аналізує рід та число цього предмета і відтворює закінчення прикметника так, щоб вони узгоджувались між собою. Коли дитина впише відповідні букви, то пройде на наступний етап до нового речення. Хоча всі дії дитина має виконати самостійно, не маючи перед собою варіантів для відповіді, зробити це неважко, адже всього можливих закінчень чотири: «ий», «ая», «є» та «і».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Друкуємо правильне закінчення прикметника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися