Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого всі вправи так чи інакше мають ігровий аспект, проте деякі із завдань навмисно мають формат саме розвиваючої гри – адже граючи, дитина краще засвоює інформацію, і завдяки такому типу подачі інформації вдається урізноманітнити академічну науку сюжетними елементами та іншими цікавими деталями. Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені вивченню теми наголосу, при чому вона дійсно робить акцент саме на ігровій стороні. Дитина, виконуючи це завдання, може відчути себе знаменитим футболістом, від якого залежить результат матчу. На екрані перед дитиною міститься відповідний малюнок: голкіпер, що блокує мʼяч, не дає забити вирішальний гол. У ворота попаде лише той з мʼячів, який підписано словом, що має правильно розташований наголос. Слово біля мʼячів може означати будь-що, в тому числі і явища, предмети та персонажів, які не повʼязані з футболом, тож весь вибір – це вибір між кількома варіантами звучання. Дитина читає вголос кожен з них, після чого робить свій вибір. Якщо учень вибирає правильно, то забиває гол, після чого проходить на наступний етап, де для того, щоб з більшими виграшний рахунок треба вибрати правильний варіант наголосу вже зовсім іншого набору слів. Біля кожного слова є звукова кнопка. Натиснувши на неї, дитина може переконатись у тому, як звучить слово насправді і чи правильно розташовано наголос над одним із його складів. Проте бажано, аби учень міг обходитись без цієї підказки, користуючись нею лише у складних випадках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Гра "Влучаємо в наголос"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися