Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикмети – дуже особливий пласт культури. Споконвіків саме у прикметах віддзеркалювалось те, що наші пращури спостерігають у світі, різний досвід віків, уроки життя. Деякі прикмети суто історичні. Наприклад, вважається, що розсипати сіль – до сварки. Ця прикмета пояснюється тим, що раніше сіль була вельми дорога, її везли чумаки, тож зіпсувати навіть трохи цього продукту – значить накликати на себе гнів хазяйки хати. Інші прикмети відображають розуміння різних містичних аспектів, причому корені таких прикмет для звичайної людини часто невідомі – лише дослідники можуть дізнатись, які витоки тої чи іншої прикмети. Нарешті, переносячи спостереження за природою через покоління, люди навчились визначати за, здавалося б, мало повʼязаними подіями прогноз того, якою буде погода, врожай тощо. Те, як народна мудрість уловила таємничий звʼязок між різними елементами оточуючого світу, демонструє глибоку мудрість пращурів, у яких варто вчитись. У ході виконання цього завдання дитина розширить своє знання цих прикмет. На екрані перед дитиною міститься текст нової прикмети на кожному етапі завдання. Він є неповним. Бракує не просто одного слова, а цілого словосполучення, яке має змістовне значення. Дитина вибирає потрібний варіант з кількох словосполучень під прикметою, аби відновити її значення. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання. Як і у інших пізнавальних вправах, кожен рівень супроводжується малюнком, що тематично повʼязаний з текстом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Народні прикмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися