Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники належить до категорії іменних частин мови. Це означає, що, оскільки іменник та дієслово є традиційними центрами повідомлення та складниками граматичної основи, інші слова групуються коло них. Прикметник повʼяаний саме з іменником. При цьому цей звʼязок підкреслюється ще й тим, що можливо здійснити перехід від однієї частини мови в іншу. Це можливо не завжди, але досить часто, і ця вправа присвячена саме даним випадкам. На екрані перед учнем міститься фраза, яка кількома словами описує прикметник. Ця фраза містить іменник, похідним від якого цей прикметник і є. Дитина має прочитати та зрозуміти сенс цього повідомлення, аби вибрати серед варіантів, що знаходяться під реченням, той прикметник, що утворився на основі одного з іменників у ньому. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де фраза, як і прикметник, який треба буде вибрати, вже нові. Ця вправа показує саму структуру словотворення прикметників від іменників: учень може оцінити і те, для чого саме це відбувається, і результат. Адже завдяки виконанню даного завдання дитина бачить: прикметники, похідні від іменників, значно економлять зусилля мовця, одним словом описуючи цілу фразу. Дитина бачить і морфеми, за допомогою яких іменник перетворюється на прикметник, адже граматичні категорії у них здебільшого однакові, проте суфікси прикметника сильно відрізняються від аналогічних морфем іменника.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Перетворюємо предмет на ознаку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися