Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звукова модель слова – це, певною мірою, спосіб умовного позначення звуків, що входять до його складу за їхніми властивостями, а не за звучанням. У деякому роді відбувається шифрування слова: звукова модель має індивідуальні риси, проте зрозуміти, яке саме слово ховається за цими умовними позначками, важко. У ході виконання цього завдання дитина буде займатись своєрідним розшифруванням. На екрані перед дитиною на кожному етапі буде знаходитись зображення нової звукової моделі. Вона включатиме в себе всі або майже всі умовні позначки, окремі для мʼяких або твердих звуків, голосних та приголосних, наголошених і ненаголошених. Відтак символів може бути стільки ж, скільки літер у слові, трохи більші або менше – адже є літери, які не позначають звуків (як мʼякий знак), а також букви, що передають на письмі два звуки. Варіанти того, яке саме слово зашифроване цими позначками, містяться під їх зображенням. Учень аналізує ці варіанти і по черзі шукає співпадіння. Учень має бувати уважним, аби не заплутатись у таких нюансах, як позначення наголошеного або ненаголошеного голосного тощо. Коли учень вибирає слово, яке зашифроване у звуковій моделі, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічне завдання. Додатково у вправі є малюнки і зображення персонажів, які додають завданню більшої інтерактивності та посилюють цікавість учня до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.19
Підбираємо слово до звукової моделі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися