Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Всі вправи, які мали акцент саме на ігровій складовій та були присвячені темі знайомства з наголосом, не лише по-різному розкривали цю тему, а й, перш за все, готували дитину до цього завдання. У ході його виконання учень буде самостійно ставити наголос у слові, маючи мінімум підказок. На екрані перед дитиною міститься слово – нове для кожного етапу завдання. Воно зображено як частина малюнка: є фон, є кілька різноманітних деталей, додаткові герої, в руках яких і може знаходитись символ наголосу, схожий на кому, що ставиться над потрібним голосним. Також є кнопка, натиснувши на яку, дитина почує правильний варіант вимови слова. Отже дитина робить це і розуміє, який саме склад наголошено. Після цього дитина бере у персонажа символ наголосу і ставить його у порожню клітинку – одну з тих, що знаходяться над голосними звуками. Учень наголошує слово цілком самостійно, після чого проходить далі на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з іншим словом. Підказкою є те, що порожні клітинки наявні лише над голосними, проте дитина і так розуміє, що наголошеними або ненаголошеними можуть бути тільки ці звуки. Це завдання  є справжнім великим кроком до оволодіння теми наголосу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Правильно наголошуємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися