Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова вважається досить складною з точки зору лексики через її образність та метафоричність і в той же самий час – відносно легкою завдяки тому, що здебільшого кількість звуків та букв у словах співпадає. Наприклад, у французькій мові надзвичайно часто трапляються випадки, коли звуків значно менше, ніж літер. В українській мові не так. Проте певне неспівпадіння є і у нас. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з деякими випадками, коли слово при написанні та у звучанні має різну кількість елементів. На екрані перед учнем міститься зображення певного предмета.Поряд з малюнком є слово, яке називає цей зображений предмет. Учень має не лише зрозуміти його значення (що досить просто, адже слово супроводжується ілюстрацією, а крім того всі слова у вправі для дитини знайомі), а й порахувати кількість букв та звуків. Тобто учень читає це слово вголос. Поряд з малюнком міститься зображення двох персонажів. Один з них рахує кількість звуків, інший – число літер. Учень має допомогти їм обом, вписавши у порожні клітинки кількість відповідних одиниць. Порахувати букви, звісно, найпростіше – треба просто полічити всі окремі літери у слові. Зі звуками трохи складніше, адже інколи одна літера позначає два звуки, наприклад, йотовані голосні на початку слова. Іноді літера не має свого звуку, як, скажімо, мʼякий знак. Дитина вже знає такі особливі випадки і повторює їх у ході виконання цього завдання. Коли учень вводить у порожні клітинки відповідні числа для позначення кількості звуків і букв, то проходить на наступний етап до нового слова.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Рахуємо кількість звуків і літер
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися