Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ставити наголос, визначати, який зі складів наголошено, – це ще досить легкі завдання, які скоріше знайомлять дитину із самою механікою роботи з даною темою, а не стільки закріплюють ці знання. Більш складним матеріалом є розподілення слів відповідно до наголосу, чим і є ця вправа. Для того, щоб правильно виконати цю дію, необхідно досить добре розуміти, де в усіх словах з поданої групи стоїть наголос, а також сприймати його як нероздільну частину слова. На екрані перед дитиною міститься зображення групи слів. Є дві порожні робочі зони. У завданні, формулювання якого міститься над цими словами і зонами, вказано, як розподілені ці області, за яким критерієм туди треба переміщувати слова. Наприклад, на одному етапі вправи в праву область треба перемістити слова, наголос в яких падає на останній склад, а в ліву – на перший. На наступному етапі в праву область треба перемістити слова, наголос в яких падає вже на третій склад, а в ліву – на другий. Отже критерії та спосіб підрахунку кожного разу змінюється. Дитина має вголос читати слова, всі по черзі, після чого швидко та без помилок орієнтуватись у наголошених і ненаголошених словах. Не останню роль також грає і те, наскільки добре дитина знає, як саме слова розподіляються на склади. Коли учень виконує переміщення слів по робочимх зонах згідно з заданим у завданні критерієм, то проходить на наступний етап вправи. Цікаво, що на екрані також є й додаткові персонажі, яким «належать» ці робочі зони. Їхня наявність робить вправу більш особистою, інтерактивною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Розподіляємо слова відповідно до наголосу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися