Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина опрацює тему поєднання двох коренів в межах одного слова, а також познайомиться з тим, як приєднуються одна до одної різні категорії морфем при побудуванні нової словесної конструкції, всі ці знання необхідно узагальнити для того, щоб вони утворили цілісну картину і зробили розуміння мови більш глибоким. Отже цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься кілька обʼєктів, що сюжетно повʼязані між собою. Наприклад, ряд автобусів, на кожному з яких написано те чи інше слово. Всі ці слова різні, але на всіх треба дивитись саме з точки зору морфемного аналізу. У завданні, яке міститься над малюнком, вказано критерій, який треба використовувати, коли дитина робить свій вибір з-поміж цих слів. Наприклад, вибрати лише ті, які було утворено поєднанням двох коренів або двох основ тощо. Дитина розуміє, що одні й ті самі прийоми словотворення є універсальними та використовуються при роботі з різними, не повʼязаніими між собою лексично словами. Тож учень читає завдання, розуміє заданий там критерій та виконує вправу, вибираючи потрібне слово після уважного аналізу кожного з них.  Отже, коли дитина проходить на наступний етап завдання, зробивши свій вибір, то стикається з іншим принципом словотворення, описаним у завданні і названим там як новий критерій для оцінки слів. Це дасть дитині практичні навички, за допомогою яких вона в майбутньому зможе аналізувати за морфемним складом ледь не кожне слово, яке потрібно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.10
Розрізняємо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися