Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Один з найкращих способів закріпити знання, присвячені тій чи іншій темі, – використати у відповідних вправах символічні схеми. Цьому й присвячено це завдання. На екрані перед дитиною міститься слово – нове для кожного наступного етапу вправи. Під кожним складом є порожня клітинка. Крім того під словом є й зображення двох яблук різного кольору. У завданні вказано, що означає колір цих яблук. Наприклад, червоні плоди – це наголошений склад, а зелені – ненаголошений. Отже дитина має прочитати слово (вголос чи про себе – в залежності від того, наскільки легко учню дається вивчення цієї теми) і перемістити правильно ті символічні позначки, які названі у завданні, у порожні клітинки. Ця вправа є досить простою – фактично дитина просто має поставити наголос нетрадиційним способом, не рискою над голосним, а символом-малюнком у порожню клітину під наголошений склад. Проте використання цього символу робить вправу більш глибокою, адже дитина вчиться розподіляти склади, користуючись наголосом як критерієм для їхньої диференціації. Якщо ж учень не до кінця впевнений у тому, як правильно звучить це слово, то над ним є спеціальна кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує це слово з правильним наголосом. Це важлива підказка, але вдаватись до неї треба не постійно, а лише за необхідності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Складаємо схему слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися