Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Важко знайти тему, яка б представляла для дитину більший інтерес, ніж жива природа, тварини та птахи. Це повʼязано і з тим, що дитина рідко коли може віч-на-віч зустрітись з представниками фауни, а також з тим, що велике різноманіття створінь природи викликає природну цікавість у дітей. У ході виконання цього завдання учень закріпить навички розподілення слова на склади, працюючи саме з цим специфічним пластом лексики. Як відомо, учень може зберігати концентрацію тільки тоді, коли завдання є для нього цікавим, з чим і повʼязаний такий концепт даної вправи. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення тих чи інших тваринок та птахів. На відміну від попередніх завдань малюнок на кожному етапі не один – їх відразу кілька. Кожна ілюстрація деталізована та якісна, образи тварин мають цікаве оформлення, вони виглядають як персонажі казок – добрі, милі, цікаві. Кожний малюнок підписано назвою цієї істоти. Слово-назва вже розділена на склади. Всі назви розділені неправильно, окрім однієї. Учень має вивчити малюнки, зрозуміти, яке слово розділили на склади правильно, і виділити його. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, проте набір тварин та птахів буде іншим. Таке різноманіття теж посилює цікавість дитини до вправи. Таким чином на кожному етапі учень працюватиме не з одним словом, а з цілим набором, поступово вивчаючи принципи розподілення слів на склади.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Складоподіл. Назви тварин і птахів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися