Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча мова – досить творча область дій, адже з її допомогою можна описувати образні та метафоричні явища й ідеї, сама мовна структура є досить точною. Слово зберігає свій сенс лише тоді, коли всі літери та звуки (в залежності від того, чи йдеться про усне мовлення, чи про писемне), які входять до його складу, є в наявності. Навіть брак однієї літери призводить до того, що слово втрачає свій сенс або повністю його змінює. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому, а також на практиці тренуватиметься у відновленні слова за допомогою букв. На екрані перед учнем міститься словосполучення, яке складається з двох-трьох слів. Вони, ці слова, описують певне явище чи ситуацію, яка зображена на екрані у вигляді малюнка. Малюнок багатоелементний, яскравий, містить багато кольорових деталей, тож успішно привертає увагу дитини та є додатковою підказкою для неї. Учень читає словосполучення і бачить, що кожне слово у ньому є незрозумілим, бо є неповним. У цих словах бракує літер. Над малюнком і словосполученням міститься звукова кнопка. Коли дитина натискає на неї, то чує це словосполучення. Завдяки цьому дитина розуміє, з якими словами має справу, а також чує пропущені звуки. Після цього залишається просто вписати у порожні клітинки відповідні букви, що позначають на письмі пропущені звуки. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. Важливо, що дитина має самостійно знайти ці літери на клавіатурі, згадавши, як саме ті чи інші звуки пишуться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Вписуємо пропущені літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися