Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменник – одна зі службових частин мови, які використовуються для вираження тих чи інших відносин між словами. Це означає, що значення прийменників стає зрозумілим лише тоді, коли є контекст для їхнього використання. Як й інші службові частини мови, прийменник поза контекстом не має ані лексичного, ані граматичного значення, принаймні, самостійного та повноцінного. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вписувати прийменник у словосполучення. Таким чином, дитина зрозуміє, яку роль грає кожне зі слів, що належать до цієї службової частини мови, а крім того, школяр ще й навчиться правильно використовувати їх. На екрані перед школярем міститься зображення словосполучення. Воно супроводжується ілюстрацією. Малюнок не просто містить кілька елементів. Він є повноцінною ілюстрацією-супроводом: є фон, дійові особи, велика кількість деталей. Завдяки цьому дитина зрозуміє значення словосполучення якнайкраще, а крім того, якість малюнка робить і саме виконання завдання більш цікавим для учня. Між словами, що входять до складу словосполучення, міститься порожня клітинка, в яку треба вписати прийменник. Вже маючи певний досвід спілкування та використання цих слів, дитина може сама, здогадавшись про суть змальованої ситуації, зрозуміти, який прийменник потрібен у конкретному випадку. Якщо ж це для учня важко, то він може натиснути на кнопку аудіо відтворення, щоб почути те, яким має бути словосполучення. Вписавши у порожню клітинку прийменник, школяр пройде на новий етап завдання, до нового словосполучення. Завдяки підказці ця вправа є вельми простою, але роль її – не у перевірці дитини, а у тому, щоб дати їй можливість краще зрозуміти прийменник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Вписуємо прийменник у словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися