Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Іменники – це слова, що використовуються для того, аби назвати явища, предмети, обʼєкти, істот, ролі, професії тощо. Значення іменників важко переоцінити, адже вони називаються майже всі предмети як навколишнього світу, та і почуття, емоції. Для того, щоб ефективно користуватись цими словами, потрібно памʼятати звʼязок між ними і, власне, самими обʼєктами, назвами для яких ці слова є. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься в опрацюванні цих звʼязків. На екрані перед учнем міститься зображення кількох предметів. Вони зовсім різні і не повʼязані між собою. Ці малюнки можуть зображати живих істот, персонажів-людей, явища природи або рукотворні предмети – обмежень нема. Всі малюнки яскраві та деталізовані, всі виповнені у приємному стилі. Наявність цілого ряду ілюстрацій є головною принадою вправи і тим, що робить її цікавою для виконання дитиною. Кожен малюнок підписано словом, яке називає цей обʼєкт чи явище. Всі ці слова належать до іменників і відповідають або на питання «що?» або на питання «хто?» в залежності від того, чи йде мова про істоту, чи ні. Проте назви предметів переплутані. Дитина має зорієнтуватись у іменниках та змінити порядок ілюстрацій таким чином, щоб вони знаходились кожна під своїм словом. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим набором іменників і картинками, на яких буде зображено вже інші предмети. Ця вправа є більш ігровою і робить акцент саме на швидкості реакції та правильній орієнтації у словах, яка і тренується при виконанні завдання.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Встановлюємо відповідність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися