Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання становить протилежну пару попередньому. Якщо виконуючи минулу вправу, дитина мала знайти текст, що відповідає картинці, то тепер учень робитиме те саме, але навпаки: шукатиме картинку, яка ілюструє текст. На екрані перед учнем міститься кілька ілюстрацій різного типу. Всі вони досить невеликі за розміром та кількістю дійових осіб, проте насичені дією, змальовують різних персонажів та різні ситуації. Відтак, природно, що для повного опису цих картинок потрібний цілий текст. Однак текст один. Дитина натискає на кнопку, чує усний текст і вибирає, яка з картинок підходить до нього. Через те, що ілюстрації цілком різні, вибір зробити досить легко. Може здатись, що це завдання надто просте, але його сенс і значення не у складності, а у тому, яку роль відіграють різні типи інформації у свідомості дитини. Вміння повʼязувати візуальні образи з усним текстом є досить важливим для учня – як з академічної точки зору, так і для щоденного використання у спілкуванні. А тому тренування цього вміння є важливим також.  Хоча ця вправа дійсно схожа на попередню, між ними є важлива відмінність у оформленні. Замість одного великого та деталізованого малюнку, учень бачить кілька менших. І на кожному етапі (а дитина проходить на наступний рівень як тільки вибере потрібний малюнок, що пасує до тексту) набір змінюється. Таке різноманіття посилює цікавість дитини та стимулює її самостійно вигадувати коротенькі описи до ілюстрацій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.9
Вибираємо малюнок, який пасує до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися