Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наголос – це фонетичне явище, яке означає, що у межах одного слова один з голосних звуків інтонаційно більше виділяється, ніж інші. Наголос розповсюджується й на сусідні приголосні, принаймні формально (вони не змінюють звучання, але відносяться до наголошеного голосного), тож вважається, що наголошеним є не окрема літера, а цілий склад. Отже у ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з цим явищем. На екрані перед учнем міститься зображення того чи іншого обʼєкта. Його назва, вже розділена на склади, міститься під малюнком. Над ілюстрацією є спеціальна звукова кнопка, вже досить добре знайома учню. Натиснувши на неї, дитина почує відповідне слово, що зображується на екрані. Слово звучить правильно – наголошено саме той склад, який треба. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб у написаному слові виділити його, цей потрібний склад. Коли дитина це робить, то походить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з іншим словом. Загалом виконання цього завдання є надзвичайно легким: досить просто відтворити письмово те, що зрозуміло із звучання слова. Проте для дитини, яка досі не акцентувала уваги саме на наголосі слів, ця вправа стане першим кроком на шляху опануванні цієї теми. Саме завдяки ній дитина навчиться впізнавати наголошені склади, знаючи, як вони мають звучати і чим відрізнятись від ненаголошених. А наявність великої кількості елементів (деталізований малюнок, розділене на склади слово) посилює цікавість дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Вибираємо наголошений склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися