Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменник – один із різновидів службових частин мови. Слова, що належать до них, не мають власного самостійного лексичного значення, як і граматичного. Натомість вони набувають сенсу тільки у звʼязці з іншими словами, змінюючи їхнє значення, утворюючи звʼязки між ними або вказуючи на щось. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з прийменником і тим, коли саме та як його використовують у мовленні. Задача прийменника – вказувати на те, як обʼєкти навколишнього світу (які називаються за допомогою іменників) розташовані відносно одне одного. Прийменників є не так багато, проте кожне з цих слів має свою унікальну роль. На екрані перед дитиною міститься зображення малюнка – нового для кожного наступного етапу завдання. Там можуть бути різні персонажі, предмети навколишнього світу, істоти та обʼєкти неживої природи чи витвори людських рук – різноманіття малюнків привертає увагу дитини та водночас вказує на те, як часто доводиться користуватись прийменниками. Малюнок описується за допомогою короткої фрази, де вказано місцеположення того чи іншого персонажа або предмета відносно чогось ще. Дитина читає цю фразу та шукає на ілюстрації названі в ній предмети чи істот. Зрозумівши, як саме вони розташовані у просторі відносно одне одного, дитина вибирає один з прийменників, які є поряд. Тільки один варіант правильно описує ситуацію, і вибравши його, дитина робить фразу завершеною і правильною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Вибираємо прийменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися