Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Опрацьовуючи тему сприйняття усного тексту, дитина має виконувати завдання різного формату, щоб дійсно закріпити своє вміння працювати з цією формою мови. У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься підбирати текст до малюнка, маючи кілька варіантів. На екрані перед учнем міститься ілюстрація – нова для кожного наступного етапу вправи. Вона дуже якісна: глибока, обʼємна, з перспективою, багатьма різноманітними образами, різними діями та фоном. Вивчати цей текст детально цікаво саме по собі. Біля малюнка є кілька звукових кнопок. Натиснувши на кожну з них по черзі, учень почує інший текст. Деякі з них зовсім несхожі, інші – відрізняються у деталях. Так чи інакше, це три різні тексти, і лише один з них дійсно підходить до даного малюнка, оскільки у ньому співпадає місце, дія, персонажі та інші елементи. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати, до якого саме тексту цей малюнок підходить в якості ілюстрації. Коли учень опрацьовував тему текстів, він вже виконував подібні завдання з писемним форматом, але цього разу треба зробити це вже з усним. Це складніше, адже учню доведеться бути уважним до кожного тексту та порівнювати їх між собою після прослуховування. Однак, завдяки тому, що повторювати текст можна стільки разів, скільки треба (одне натискання – одне відтворення аудіо файлу, тому натискати на кнопки треба по черзі), виконання вправи стає досить простим. Завдяки цьому завданню тренується вміння дитини співзіставляти усний мовний ряд з візуальними образами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Вибираємо текст, який пасує до малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися