Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина читає книжки, то здебільшого має справу з друкованими буквами. Вони частіше за все однотипні і виглядають майже однаково. Звісно, є багато різновидів шрифтів, проте, як правило, у книжках використовується лише кілька головних. Інша справа – рукописні літери. Вони досить істотно відрізняються від друкованих за виглядом, тож в учня може виникнути плутанина та складності з тим, щоб впізнавати рукописні букви. Крім того, є ще людський фактор – почерк у кожної людини досить індивідуальний. У ході виконання цього завдання дитина зробить перший крок на шляху до оволодіння вмінням розпізнавати букву незалежно від способу її зображення. Це вміння є досить корисним, більше за те – для дорослої людини воно є звичним настільки, що розпізнавання рукописних літер здається чимось очевидним, проте поки це вміння ще не є до кінця засвоєним, дитині буває досить складно. На екрані перед учнем міститься зображення ряду букв. Є два паралельні ряди – верхній містить друковані символи, тоді як нижній – рукописні. Останні знаходяться у хаотичному порядку. Дитина має згадати, як саме у рукописному варіантів виглядають друковані букви та розмістити їх відповідно до одна одної. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де буде інший набір букв та нові рукописні еквіваленти під ними. З кожним пройденим етапом вміння розпізнавати літери стає все більш впевненим, що знадобиться дитині в майбутньому при роботі з рукописними символами, розпізнавати які він зможе не тільки простіше, а й значно швидше.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
З'єднуємо рукописну та друковану літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися