Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменники не є самостійною частиною мови, проте їхнє значення вельми велике – у мові нема некорисних і непотрібних елементів, і всі частини мови однаково ефективно служать для того, щоб люди могли комунікувати ефективно. Отже дитина має розуміти, що прийменник, хоча й не має свого лексичного чи граматичного значення, може вплинути на сусідні слова. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому. На екрані перед учнем міститься фраза, що містить прийменник. На кожному етапі ця фраза нова, іншим буде й прийменник. Він вже є у тексті, тож з ним працювати не доведеться. Інша справа – сусідні самостійні слова. Справа в тому, що прийменник означає положення предметів відносно одне одного, крім того, він, прийменник, вказує і на напрямок руху тощо. Таким чином лексичне значення слів, а точніше загальне значення всієї фрази, може змінитись в залежності від того, який саме прийменник. Але крім того прийменник і вимагає від того слова, з яким він знаходиться у звʼязці, правильної морфеми, яка вказує на зміну граматичного значення. Учень читає фразу і бачить, що у одному із значущих слів бракує закінчення. дитина аналізує прийменник, розуміє, яке саме закінчення має бути у випадку, коли цей прийменник використовується, і вписує його у порожню клітинку на кінці самостійного слова. Коли дитина таким чином доповнює і завершує речення, то проходить на наступний етап, де треба виконати подібні дії з новою фразою.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Змінюємо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися