Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб ефективно працювати з прийменником, треба, перш за все, добре вміти відрізняти його від інших частин мови. Цьому й присвячено дане завдання. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу. Воно супроводжується ілюстрацією, що зображує те, про що йдеться у тексті. Отже дитина читає речення і шукає серед усіх слів, які в ньому є, прийменник. Зробити це досить легко. Прийменник як службова частина мови не має ані самостійного лексичного, ані граматичного значень. Тобто, якщо відокремити це слово із контексту, то воно втратить сенс, його не можна використати самостійно. Крім того, воно не може змінюватись за граматичними категоріями. Нарешті, більшість прийменників відносно короткі. Дитина вибирає та виділяє слово-прийменник, після цього учень проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії з іншим реченням. Загалом прийменників в українській мові небагато, тож, рухаючись між етапами вправи, дитина ознайомиться з ними всіма чи майже всіма, а також зрозуміє, коли саме вони використовуються за допомогою конкретних прикладів. Це дасть дитині можливість більш вільно використовувати їх у повсякденному спілкуванні. Крім того, дитина зрозуміє, які саме слова прийменник може повʼязувати у реченні, наприклад, місцезнаходження предмета відносно іншого, або напрямок руху одного обʼєкта до якогось місця тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Знаходимо прийменник у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися