Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння аналізувати зовнішній вигляд тих чи інших предметів навколишнього середовища є важливим для орієнтації у світі та використання у повсякденному житті. Ця вправа присвячена тренуванню вміння учня аналізувати зовнішність тварин, які завжди є особливо цікавими для дитини. На екрані учень бачить двох тварин, які мають певні риси, що можна назвати протилежними. Наприклад, лисичку з круглими та маленькими вушками та зайчика з вухами, звісно, довгими. Над малюнком є завдання, у якому мається конкретна вказівка на те, з якою саме твариною треба виконати певну дію (наприклад, посадити на пеньок). У цій вказівці не називається сама жива істота. Натомість там вказано саме цю характерну ознаку. Дитина вибирає вірне звірятко, виконує певну дію, після чого переходить до наступного етапу вправи. Навіть якщо учень допустить помилку, то все рівно продовжить виконання вправи, але вже після того, як побачить вірний варіант, який буде вибілено на екрані замість хибного. На наступному рівні учень бачить інших звірів з інакшими протилежними ознаками. Це завдання допомагає ліпше аналізувати певні риси предметів, розвиваючи увагу та спостережливість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Протилежні ознаки тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися