Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У словах української мови є немало складових елементів. Головна частина більшості слів (принаймні тих, що належать до самостійних частин мови) називається коренем. У ньому те, що можна назвати серцевиною лексичного значення. Частинка слова перед ним називається префіксом, а частинка після – суфіксом. Вони впливають на лексичне значення слова, додаючи йому тих чи інших відтінків. Після суфіксу також є закінчення, яке впливає на граматичне значення, тобто число, рід та інші ознаки, властиві цій частині мови. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у значності ролі, яку відіграють такі частинки слова. На екрані на кожному етапі перед учнем міститься багатоелементний малюнок, який досить докладно описує ту чи іншу ситуацію. Під ним є слово, котре сюжетно повʼязане з малюнком. Це слово неповне – в ньому бракує певної частинки. Без неї слово не може коректно і правильно відобразити те, що відбувається на малюнку. Під ним є кілька варіантів частинок слова. Учень має підставити по черзі всі та зрозуміти, яка саме підходить для цієї ситуації. Дивитись на слово треба саме в контексті обставин, які змальовано ілюстрацією, адже і частинки слова використовуються ситуативно. Коли дитина робить свій вибір, то проходиь до наступного етапу, де побачить зовсім новий малюнок, але теж якісний і деталізований. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Доповнюємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися