Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень раніше вже виконував завдання, в ході роботи над якими треба відновити неповний елемент. Наприклад, вписував чи вибирав серед варіантів правильну букву для слова, де одна була пропущена. Цього разу дитина робитиме приблизно те саме, але вже працюючи на рівні складів. Зазвичай склад – не одна літера, а кілька, тож, якщо у слові пропущено цілий склад, здогадатись про його первинне значення важче. Навіть без одного складу більшість слів перетворюється на звичайний набір літер. У такому випадку на допомогу приходить візуальний компонент: на кожному етапі учень працюватиме з іншим неповним словом, але разом з цим кожне з них супроводжує своя ілюстрація. На малюнку зображується те, що цим словом називається. Таким чином, дитині простіше здогадатись, з яким словом цього разу вона має справу. Наступний крок – вписати у порожню область правильний склад. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Рух між рівнями розвиває відчуття слова, допомагає дитина напрацювати інстинктивне розуміння мови і, що і є метою завдання, розвиває вміння працювати з окремими складами. Окрім візуального компоненту в якості підказки є також звуковий. Під кожним словом є активна кнопка. Коли дитина на неї натисне, то почує слово у правильному, тобто завершеному вигляді. Якщо учень більше опирається на візуальні образи, користуватись цією підказкою не обовʼязково. На кнопку варто тиснути тільки тоді, коли дитина дійсно не змогла здогадатись, з яким словом працює.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Доповнюємо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися