Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Головним інструментом спілкування є слова. Вони найменша частина мови, яка має самостійне лексичне значення. Саме за допомогою слів люди виражають думки, ідеї та почуття. В свою чергу слова будуються звуками, які мають утворювати певну послідовність. Звуки відображаються на письмі літерами. Проте між цими двома рівнями – звуками й словами – є ще одна проміжна ланка. Йде мова про склади, які містять в собі кілька літер. У ході виконання цього завдання дитина буде друкувати склад, знаючи його елементи. На екрані перед учнем міститься малюнок поїзду, де на кожному вагончику якого є своя літера. Поїзд є ілюстрацією, яка нагадує  математичний приклад. Кожен вагончик – це додаток, а сумою виступає локомотив, який тягне ці вагончики. Відтак у локомотив і треба вписати склад, тобто обʼєднати всі літери, які зображені на вагончику у єдину структуру. Зробити дуже легко: треба просто вписати їх у порожню ділянку разом. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання. На кожному рівні треба буде виконати приблизно те саме, просто букви будуть іншими. Хоча механіка виконання завдання й повторюється, вправа залишається цікавою завдяки насиченому візуальному оформленню. А те, що дитині на кожному етапі треба виконати приблизно одні й ті самі дії, є необхідністю, адже таким чином учень краще запамʼятає цей урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.11
Друкуємо склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися