Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, відносно невелика кількість буквених символів здатна відобразити все багатство української мови. В ній сотні тисяч слів, а літер всього тридцять три, проте завдяки різним комбінаціям та співвідношенням букви будують всі потрібні слова. Ситуація зі складами досить схожа. Кожен склад – це комбінація літер, іноді двох, а іноді – трьох. Тобто варіантів таких комбінацій є безліч, проте одні й ті самі склади, як і у випадку з літерами, можуть використовуватись в різних за значенням словах. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому. На екрані перед учнем міститься два слова, точніше – два словесні каркаси: один склад, спільний для обох слів, пропущено, на його місці просто порожня область. Під кожним словом малюнки, які зображують предмети, котрі ці слова називають. Як в цьому може пересвідчитись дитина, обʼєкти абсолютно різні – це може бути тваринка та предмет неживої природи, іграшка і людина, яка займається якоюсь професійною діяльністю – спільність використаних слідів не означає, що слова наближені за сенсом. Під кожним словом є своя активна кнопка, натиснувши на яку дитина почує його. Якщо учень за малюнком не зміг здогадатись, з яким словом має справу, то варто скористатись цією звуковою підказкою. Після цього залишається просто вписати потрібні склади – тепер дитина знатиме, які саме потрібно. Коли учень це зробить, то перейде на наступний етап, до подібного завдання, де буде нова пара неповних слів, один склад в яких буде спільним. Таке різноманіття підказок потрібне дитині тому, що склади учень вписує самотужки, що вимагає певної концентрації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Друкуємо спільний склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися