Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова – це засіб для спілкування і вираження своїх думок та почуттів, засіб втілювати себе та змінювати оточуючий світ. Тож у мові є назва практично для будь-якого обʼєкта навколишнього середовища, в тому числі і ті предмети, які оточують дитину у кожен день. Знання цього сегмента словникового запасу української мови є досить важливим для ефективного спілкування. Це завдання присвячене саме тренуванню словникового запасу дитини, який стосується різноманітних предметів. І подається воно у формі інтерактивної гри, щоб зацікавити учня цією темою.На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання є набір обʼєктів. Порязд з кожним є спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує слово, що допоможе зрозуміти правильне її звучання. Посеред білого поля знаходиться рамка, у якій розташовано два слова-ознаки одного з чотирьох предметів. Дитина має прочитати або прослуховує (для цього є спеціальна кнопка)  ці ознаки і, проаналізувавши інформацію, натиснути на потрібний об'єкт. І тоді в рамочці з'являється назва цього предмета  вже літерами, що дає учню можливість пов'язати зображення з його буквенним втіленням. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нового набору малюнків та слів. Важливо, що на кожному етапі дитина працюватиме тільки з тими предметами, з якими вона кожного дня зіштовхується. Вивчивши ці слова, учень краще орієнтуватиметься у навколишньому світі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Гра "Підбери малюнок"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися