Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Відносно невелика кількість дітей сучасної України знає назву квітів. Причин цього є дві. По-перше, урбанізація – через переселення у міські нетрища все рідше діти стикаються з природою, а коли й стикаються під час походів та поїздок в ліс чи степ, їх рідко супроводжує хтось зацікавлений у розширенні кругозору. По-друге, назви квітів в українській мові (а також багатьох рослин, плодів і живих істот загалом) є цілком унікальними словами, яких не вийде знайти в російській мові або в будь-якій іншій мові. У ході виконання цього завдання дитина вивчатиме назви квітів українською мовою, розширюючи свій словниковий запас, кругозір та покращуючи знання оточуючого світу. На екрані перед учнем міститься загадка – нова для кожного наступного етапу вправи. Учень уважно її читає, після чого вибирає один з двох варіантів відповіді. Варіантами є завжди квіти. Під текстом загадки подаються не тільки словесні назви цих квітів, а й їхні малюнки, аби дитина знала, як, скажімо, виглядає пролісок або барвінок. Завдяки цьому у житті дитина дійсно буде впізнавати їх. А у тексті загадки в свою чергу містяться відомості про них – де ці квіти ростуть, які з ними повʼязані традиції, що в них особливого. Отже, ця вправа відіграє досить важливу роль у розвитку знань навколишнього світу як з точки зору народознавства і назв квітів, так і з точки зору відомостей про рослини, що ростуть на теренах рідної країни. Кожна квітка, яку відгадала дитина, стає частиною вінка, тож вправа має й певне сюжетне оформлення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Гра "Збери віночок"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися