Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує немало різних розвиваючих ігор, які використовуються людьми водночас і як розвага, і як засіб для тренування розумових здібностей, в тому числі і тих, що повʼязані з мовою. Кросворд – одна з таких ігор. Не така стара, як древні загадки, і не така образна, як ребуси, ця гра, тим не менш, користується вельми великою популярністю за цікавий спосіб взаємодії між елементами. У кросворді розміщуються слова: по горизонталі та вертикалі. Деякі букви у них спільні, адже ці слова ніби йдуть крізь одне одного. Коли дитина відгадує одне слово, то записує його у порожні клітинки і таким чином знаходить одне чи навіть кілька літер інших слів, що були повʼязані з тим, яке тільки що відгадати. У ході виконання цього завдання учень матиме справу вже з майже готовим кросвордом. Залишилось дізнатись головне, останнє слово. підказками слугують ті букви, які вже в ньому. Вони належать відгаданим раніше словам, котрі пересікались з цим останнім словом. Також всі слова ілюстровані, в тому числі і невідоме. Учню залишається вивчити та порівняти малюнки та слова і знайти ту ілюстрацію. Після цього залишається просто здогадатись, що це за слово і вписати його, заповнюючи порожні клітинки потрібними буквами. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап до нового кросворду. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Кросворд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися