Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівʼя та приказки не дарма вважаються народною мудрістю. В них закодовано ті уроки, які необхідно знати кожному: у минулому, нинішньому часі та в майбутті. Але крім того прислівʼя та приказки демонструють вражаюче багатство мовних засобів, які використовуються у них. Зокрема у ході виконання цього завдання дитина буде вивчати множину та однину саме по прислівʼям та приказкам. На екрані на кожному етапі дитина буде бачити один такий вираз. Завдання, які ставляться перед дитиною, можуть бути різними, але залишаються в межах двох варіантів: учню треба або знайти слово у множині, або знайти слово у однині. Дитина вивчає вираз, особливу увагу звертаючи на його сенс та той урок, який він дає. Метафоричність приказок має бути розтлумачена дорослими, якщо дитина сама не розуміє сенсу цього виразу. Після цього учень має, власне, виконати завдання – знайти потрібне слово та виділити його. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап до нового подібного виразу. Таким чином дитина ознайомиться з культурним багатством мови, а окрім того необхідність одночасно думати відразу і про метафоричність різних образів, і про число у словах змушує дитину докладати більших зусиль для збереження концентрації на цьому, що стимулює розвиток розумових здібностей, і робить виконання вправи більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Однина/множина в приказках та прислів'ях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися