Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься описувати ситуацію за допомогою потрібних слів. Багатство української мови виражається (окрім всього іншого) ще й у тому, що слова в ній, попри приналежність до певної частини мови, можуть відігравати різні, досить цікаві ролі. Наприклад, дієслова називають та означають дію, проте з їхньою допомогою можна описати ситуацію або навіть явище – тобто зробити те, що зазвичай робить прикметник. При цьому дієслово залишиться дієсловом і не перетвориться на іншу частину мови. Виконуючи цю вправу, дитина описуватиме ситуації та картини різними словами, які належать в тому числі і до дієслів. На екрані перед учнем на кожному етапі знаходитиметься новий малюнок. Ілюстрація багатоскладова і має свій настрій. Саме наголос на емотивному компоненті робить це завдання таким цікавим і водночас слугує для того, щоб правильно розставити акценти у питані тої ролі, яку здатні відгравати різні слова. Наприклад, пісня і звучить, і лине – обидва дієслова підходять, і обидва не тільки називають певні дії, а й описують пісню, створюючи певний настрій, який зʼявляється, коли утворюється це словосполучення. Завдання, яке ставиться перед учнем ,полягає у тому, щоб відповісти на питання ,яке ставиться перед ним на кожному етапі завдання. Питання змінюється разом з малюнком і, відповідно, з ситуацією, яку описує питання. Вибравши всі варіанти, які учень вважає правильними, дитина проходить на наступний етап завдання. Під кожним з цих варіантів є спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує відповідне слово. Це синхронізує у свідомості дитини писемну мову та усну.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Описуємо зображення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися