Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже знає дитина, літери в абетці розташовані у певному порядку. Взагалі-то цей спосіб розташуванні літер є чимось настільки звичним і сталим, що іноді навіть говорять «мов букви у алфавітному порядку». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься тому, щоб відновлювати його. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення ряду літер. Вони розміщені хаотично. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб згадати, який саме уривок алфавіту зараз перед нею, і перемістити літери згідно з цим порядком. Для цього необхідно мати добре уявлення про абетку, гарно в ній орієнтуватись та вміти знаходити сусідні букви. Не на кожному рівні завдання дитина буде працювати саме з першими літерами. Якщо у буквеному ряді знаходяться літери з середини абетки, доведеться докласти чималих зусиль, щоб згадати, яка з них перша, а яка наступна за нею. Відновивши порядок послідовності літер за алфавітом, дитина й проходить на наступний етап, до нового подібного ряду. Всі літери мають цікавий спосіб зображення, адже виглядають, як повітряні кульки, які треба перемістити над галявиною. Це, а також наявність додаткових персонажів, які грають суто декоративну роль, додає ігровий елемент у завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Переплутана абетка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися