Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слово складається з літер та складів, як будинок складається з цегли. Розташування літер при цьому не є випадковим. Іноді певні частини слова доповнюють первинне його значення, надають семантичних відтінків старим явищам та по-іншому розкривають суть описаних обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина на практиці пересвідчиться в цьому. На екрані перед учнем міститься зображення обʼєкта, котре вже підписано цілком правильним словом, яке його називає. У завданні вказано, що треба з ним робити за допомогою слів. Наприклад, треба перетворити великого пса на маленького. Для цього досить додати правильний набір букв до слова «пес». Якщо лише приєднати до нього частинку «ик», не змінюючи більше нічого, то в результаті вийде слово «песик», тобто маленька собачка, цуценя. Коли дитина з-поміж варіантів таких частинок вибере ту, яка додає до первинного слова потрібний відтінок значення (вказаний у завданні), то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але з іншим словом і, звісно, з новим набором частинок. Всі слова супроводжуються кнопками, натискання на яких відтворює цей буквений набір у формі усного мовлення. Завдяки цій вправі дитина зможе зрозуміти, як саме частинки слова впливають на його значення, як повʼязані між собою слова, котрі мають щось спільне, відрізняючись за формою, а також – як з цим працювати для утворення нових слів, щоб більш точно передавати свої думки та ідеї.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Перетворюємо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися