Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова – це не те, чим ми користуємось у виключних випадках. Це засіб для спілкування і вираження своїх думок та почуттів, засіб втілювати себе та змінювати оточуючий світ. Тож у мові є назва практично для будь-якого обʼєкта навколишнього середовища, в тому числі і ті предмети, які оточують дитину у побуті. Знання цього сегменту словникового запасу української мови є досить важливим для ефективного спілкування навіть у межах сімʼї, не кажучи вже про сторонніх людей. Це завдання присвячене саме тренуванню словникового запасу дитини, який стосується предметів побуту. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання є набір обʼєктів. Формат роботи вже знайомий учню з кількох попередніх подібних вправ. Є ряд малюнків, які підписані відповідними словами-назвами цих зображених предметів. Також під кожним є спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує написане слово, що допоможе зрозуміти правильне її звучання, краще вивчити це слово та повʼязати між собою усну мову та писемну. Зусилля, які направлені на це, робляться чи не в кожній вправі не драма – це дійсно важливо для цілісного сприйняття мови дитиною. Проте малюнки розташовані у хаотичному порядку, тож учень має перемістити ілюстрації так, щоб вони знаходились біля відповідних слів. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нового набору малюнків та слів. Важливо, що на кожному етапі дитина працюватиме тільки з тими предметами, з якими вона кожного дня зіштовхується вдома на кухні, у спальні. Краще вивчивши ці слова, учень краще орієнтуватиметься у власному домі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Побут у нашому житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися